1417. Medál
20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjel, 18 k fehérarany, 1 db tenyésztett, mélyszürke tahiti gyöngy (d: 17 mm) és 5 db apró briliáns cca. 0,12 ct, apró pikével
7,4 g