1425. Gyűrű
20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel, 14 k arany, 1 db tábla csiszolású Sri Lanka-i kezelt, kék zafírral cca. 11,6 ct, 10 db nagyobb és 12 db kisebb briliánssal cca. 1 ct, (M1-M2, W-TCr, VVS-VS)
14,5 g