1421. Szoliter gyűrű
20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, tükör saton foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 0,25 ct (R1, TCr, SI)
2 g