230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Szoliter gyűrű

1421. Szoliter gyűrű

20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, tükör saton foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 0,25 ct (R1, TCr, SI)

2 g