230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Negligé

1420. Negligé

20. sz. vége, 2006 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, dupla csüngőben 21 db modern csiszolású briliáns cca. 0,2 ct, 2 db fehér, fénylő, tenyésztett, sósvízi gyönggyel, vékony anker lánccal

6 g; h: 5,5 cm