1419. Szoliter gyűrű
20. sz. vége, 2006-2015 közötti budapesti fémjel, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 1 db modern csiszolású briliáns cca. 0,13 ct (M1, W, VVSI1)
1,3 g