230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Szoliter gyűrű

1419. Szoliter gyűrű

20. sz. vége, 2006-2015 közötti budapesti fémjel, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 1 db modern csiszolású briliáns cca. 0,13 ct (M1, W, VVSI1)

1,3 g