230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Gyűrű

1423. Gyűrű

Budapest, 20. sz. második fele, 2005-2016 közötti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, áttört nyolcszög formában 7 db modern csiszolású briliáns cca., 0,75 ct (M1, TW-W, VVS-VSI)

3,9 g