230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Medál

1429. Medál

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k fehérarany, hosszú csüngős fazonban püspöklila, csepp csiszolású rubellit cca.1,5 ct., 7 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,1ct. és 1 db tenyésztett, fehér gyönggyel

3,1 g; h: 4,7 cm