230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Gyűrű

1431. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k ródiumozott fehérarany, virág formában 1 db nagyobb és 8 db, kisebb modern csiszolású briliáns cca. 1 ct (M1, TW-W, VVS-VS2)

3,9 g