1431. Gyűrű
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k ródiumozott fehérarany, virág formában 1 db nagyobb és 8 db, kisebb modern csiszolású briliáns cca. 1 ct (M1, TW-W, VVS-VS2)
3,9 g