1426. Art deco függő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany (ródiumozva?), "BI" mesterjegy, áttört díszítés, középen 3 db nagyobb régi csiszolású briliáns cca. 0,5 ct, további brillekkel és achtkant, gyémántokkal (R1-Gy, TCr-Cr, SI-P2), függőkarikával és mozdony záras tűszerelékkel, apró sérüléssel
6,6 g; 4*1,8 cm