1430. Kitűző
1900 körül, 2006-2015 közötti budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, 2 db természetes és 2 db tenyésztett fehér gyönggyel és karmos foglalatban 21 db hollandi rózsa csiszolású gyémánttal, apró sérüléssel
6,6 g; h: 6,1 cm