230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Fülbevaló pár

1418. Fülbevaló pár

20. sz vége, 2005 utáni budapesti fémjel, 14 k fehérarany, "KEV" mesterjegy, 2 db tenyésztett, zöldesszürke tahiti gyöngy (d: 13,2 mm) és a beakasztón 6 db apró briliáns cca. 0,12 ct, díszítés

7,9 g