230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Kereszt medál

1424. Kereszt medál

Budapest, 20. sz. második fele, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, 18 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,36 ct (M1, W-TCr, VVS), latin kereszt forma

3,5 g; h: 3,8 cm