277. Néprajzi aukció > Korsó VÉDETT - NO EXPORT

1. Korsó VÉDETT - NO EXPORT

m: 25 cm

Felvidék, 182(?), ónmázas, feliratos fajansz, "In Gyurek Medowic 182(?)" felirattal, jelezve az alján "I P", repedt, sérült