277. Néprajzi aukció > Asztali tükör

322. Asztali tükör

50*53,5*25,5 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált, billenthető tükörtartó oszlopokkal, egy fiókkal, sérült