277. Néprajzi aukció > Párnahuzat, 3 db

358. Párnahuzat, 3 db

48*53 cm, 40*56 cm, 41*62 cm

Erdély (Kalotaszeg, Szilágyság, Mezőség), 20. sz. első fele, hímzett, varrottas vászon