285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Bikára támadó kutyák

826. Bikára támadó kutyák

11*18 cm

Nymphenburg, 1900 körül, fehér mázas porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott jellel, restaurált