1369. Evőeszközkészlet, 6 személyes
Nettó: 1963 g
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, JK és Vicenz Carl Dub mesterjegy, hegedű alakú nyelek, vésett I.S. tulajdonosi monogram, eredeti, kétszintes dobozában, színtelen üvegbetétekkel, össz.: 39 db