1491. Fülbevaló pár
Bruttó: 10 g, h: 6 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, hosszú masnis – csüngős fazonban 3 – 3 apró gyöngy, 7 db türkizpaszta dísz, egy helyen pótlás