285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Cukordoboz

1439. Cukordoboz

Bruttó: 458 g, 14*16*132 cm

Pest, 1862, 13 latos antik ezüst, Laky Károly mesterjegy, oroszlánkarmos lábakon, barokk stílusú bordázott test, vésett virágmotívumokkal, dinnye alakú tetődísszel, belül fényes aranyozással, zárszerkezet kulcs nélkül, apró hibával