1439. Cukordoboz
Bruttó: 458 g, 14*16*132 cm
Pest, 1862, 13 latos antik ezüst, Laky Károly mesterjegy, oroszlánkarmos lábakon, barokk stílusú bordázott test, vésett virágmotívumokkal, dinnye alakú tetődísszel, belül fényes aranyozással, zárszerkezet kulcs nélkül, apró hibával