939. Asztalközép
18,5*28 cm
Zsolnay gyár, Pécs, 1898, márványosan folyatott eozinmázas fehércserép, jelezve az alján: pontozott keretes mezőben kerek Zsolnay, Pécs és Made in Hungary jelzetek, apró sérülésekkel