285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Asztalközép

939. Asztalközép

18,5*28 cm

Zsolnay gyár, Pécs, 1898, márványosan folyatott eozinmázas fehércserép, jelezve az alján: pontozott keretes mezőben kerek Zsolnay, Pécs és Made in Hungary jelzetek, apró sérülésekkel