285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Teáskanna

1323. Teáskanna

Bruttó: 1096 g, m: 24,2 cm

Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SR mesterjegy, vésett, poncolással kiemelt csavarodó virágmintás mezőkkel, tetején plasztikus gyümölcsdísszel, fa füllel