834. Fedeles csésze és alj
m: 11,5 cm, d: 11,8 cm
Potschappel, 20. sz., festett, aranyozott porcelán, plasztikus bacchanália jelenettel, a csészén máz alatti kék és a tányéron máz feletti arany jelzettel, 334-es formaszámmal, tányérka kiegészítés