285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Emlékpohár

1238. Emlékpohár

m: 13 cm

osztrák vagy magyar, 1850 – 1860 körül, bíborpácolt üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel, gőzmozdony ábrázolással, kis kopásokkal, Analógia: Iparművészeti Múzeum gyűjteménye ltsz. 55.242.1