285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Emlékpohár

1243. Emlékpohár

m: 13 cm

cseh, 19. sz. vége, bíborpácolt színtelen üveg, aranyozott, zománcfestett díszítéssel, kis kopásokkal