285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Talpas kínáló

1272. Talpas kínáló

m: 10,5 cm

Steinschöneau, 1920 körül, csiszolt mangánlila üveg, aranyozott díszítéssel, jelezve az alján: Radierung best, szájpereme sérült