285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Allegórikus nőalakok

824. Allegórikus nőalakok

m: 31 cm

Nápoly, CapodiMonte, 19. sz. első fele, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék koronás jellel, kis sérülésekkel