285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tubákos flakon

840. Tubákos flakon

m: 9,5 cm

Ludwigsburg, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék jellel, fém szerelékkel, sérült