1025. Utazó óra
m: 14,5 cm
francia, 19. sz. vége, sárgaréz tokban, Breguet spirálos, 8 napos járású, ébresztős szerkezet, arab számos számlap, jelezve a hátoldalán: Breguet N=°2395, 1 db felhúzókulccsal, működik