285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Cukordoboz

1435. Cukordoboz

Bruttó: 417 g, 13,5*10,5*12 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, ismeretlen mesterjegy, öntött, szecessziós lábakon ovális test, vésett, virágos díszítéssel, üres monogrammezővel, plasztikus madár tetőgombbal, zárszerkezettel, kulcs nélkül, kis sé