285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Halas tálca

1329. Halas tálca

1805 g, 66*31,5 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, ovális forma, kötegelt, vastag peremdísszel, apró hibával