1329. Halas tálca
1805 g, 66*31,5 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, ovális forma, kötegelt, vastag peremdísszel, apró hibával