285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Pohár, 5 db

1330. Pohár, 5 db

127,2 g, m: 4,2-6,8 cm

orosz, 19. sz. utolsó harmada, 84 zlotnyikos finomságú antik ezüst, különböző mesterjegyekkel, vésett, stilizált díszítésekkel, halvány aranyozás nyomával, kis hibával