285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Teáscsésze és alj

873. Teáscsésze és alj

m: 6,5 cm, d: 13,5 cm

Bécs, 1817, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti kék méhkas jel és 26-os festőszám