847. Dísztányér
d: 24 cm
Bécs, 19. sz. vége, Joseph Riedl műhelye, festett, aranyozott porcelán, képmező jelzett: Atelier Riedl, h.o. felirat: Famke Handmalerei, jelzett az alján: máz alatti kék méhkas jel és Austria Royal Vienna style, sérült