285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kávéskészlet, 6 személyes

912. Kávéskészlet, 6 személyes

m: 5,3 - 17 cm, tálca: 46*32 cm, d: 11,3 cm

osztrák, 1930 körül, matricázott porcelán, folyatott, kőhatású díszítéssel, aranyozással, talpakon máz feletti, zöld M.Z. Austria Deposé bélyegző, apró kopással