285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Madonna a gyermek Jézussal

1000. Madonna a gyermek Jézussal

10*7 cm

Bécs, 1860, festett, aranyozott porcelán, jelezve a hátoldalán: masszába nyomott méhkas jel, restaurált, aranyozása kopott