285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tálca

1396. Tálca

793 g, 47,5*28,8 cm

Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SM mesterjegy, ovális forma, hullámzó peremmel