285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Union férfi zsebóra

1501. Union férfi zsebóra

Bruttó: 60,8 g, d: 45 mm

Svájc, 1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, vésett díszítéssel és véshető monogrammezővel, 15 köves anker szerkezet, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös, jelzett számlap: Union Soleure, szerkezettakaró fém, toksz