285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szalvétatartó

1438. Szalvétatartó

106 g, 11*14,7*6 cm

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, KK mesterjegy, ovális talpon legyező forma