1514. Oriosa férfi karóra
d: 36 mm
Svájc, 1960-as évek vége, teljes acél tokozás, csavarmentes koronazár, eredeti nagyítós, vastag plexi üveg, két irányba forgatható búvárlünetta, eredetileg 20 ATM (atmoszféra) fokozott vízmentesség a hátlapon jelezve, indexes kék eloxált számlap jelzett: