285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Oriosa férfi karóra

1514. Oriosa férfi karóra

d: 36 mm

Svájc, 1960-as évek vége, teljes acél tokozás, csavarmentes koronazár, eredeti nagyítós, vastag plexi üveg, két irányba forgatható búvárlünetta, eredetileg 20 ATM (atmoszféra) fokozott vízmentesség a hátlapon jelezve, indexes kék eloxált számlap jelzett: