285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Emlékpohár

1212. Emlékpohár

m: 14 cm

magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, színtelen üveg, köszörült és aranyozott díszítéssel, Füredi emlék felirattal és tulajdonosi monogrammal, pereme csorba