285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kandalló óra

1020. Kandalló óra

m: 37 cm

francia, 1900 körül, fehér márvány felépítmény, aranyozott bronz és fém szerelékkel, római számos, zománcfestett számlap, 8 napos járású, hónap, nap, dátum beosztású kalendáriumos számlap, 1 db felhúzókulccsal, működőképes, javított, sérült