1362. Gyertyatartó pár
645 g, m: 30,5 – 31 cm
Bécs (?), 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Theodor Dörr mesterjegy, 3-3 lábon álló felhúzott, hullámos, bordázott talp és szár, gépi hullámvésettel és kézi véséssel, köznemesi koronás S.M. monogrammal, karcos, sérült