1570. Sáltű
Bruttó: 2,7 g, h: 5 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 14 k arany, sodort pálca tagon treff formában, 3 db ezüstbe foglalt nemesopál kabuson, 2 db apró gyémánttal, apró sérüléssel