285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Sáltű

1570. Sáltű

Bruttó: 2,7 g, h: 5 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 14 k arany, sodort pálca tagon treff formában, 3 db ezüstbe foglalt nemesopál kabuson, 2 db apró gyémánttal, apró sérüléssel