1384. Gyertyatartó pár
672 g, m: 32 – 32,5 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Fodor Ignác mesterjegy, széles, kerek, gyűrűkkel emelt talpon magas szár, hosszú gyertyacsészékkel