285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szecessziós gyűrű

1541. Szecessziós gyűrű

6 g, 55-ös méret

1900 körül, 2016 utáni budapest fémjellel aláütve, 9 k arany, ezüsttel lemezelt, ívelt díszében régi briliáns csiszolású gyémántok csoportja cca. 0,65 ct (R1, Cr, P1-P2), sérülésekkel