285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1351. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Nettó: 9434 g, doboz: 66,5*43,5*32,8 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes, részben aranyozott ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy és pesti hivataljel, díszes nyelek, solingeni acél pengék, hiánytalan, jó állapotban, össz: 185 db, 4 fiókos, fazettált üvegű fa dobozzal, osztólapok nélkü