1364. Asztalközép
Nettó: 1450 g, 21*49 cm
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belseje aranyozott, eredeti, színtelen, csiszolt üvegbetétje sérült, javított