1524. Kámea keret
Bruttó: 8,5 g, 4*3,5 cm
19. sz. vége, 1902 előtti behozatali jellel, 14 k arany keret, tűszerelék fémmel pótolva, medálként is használható, üveglapokkal, zsanéros nyitódással, sérült