285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kámea keret

1524. Kámea keret

Bruttó: 8,5 g, 4*3,5 cm

19. sz. vége, 1902 előtti behozatali jellel, 14 k arany keret, tűszerelék fémmel pótolva, medálként is használható, üveglapokkal, zsanéros nyitódással, sérült