285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fali óra

1027. Fali óra

14,5*14,5*2,2 cm

Julien Leroy (Tours, 1686 – Párizs, 1759), spindlis szerkezet, fekete, lakkfestett fa tokban, vésett, cizellált, aranyozott sárgaréz, zománcfestett, arab számos számlap, belül zsebóra szerkezettel, jelzett: Julien Leroy N. 11. 64 Paris, 1 db felhúzókulccs