285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Doxa női karóra

1512. Doxa női karóra

d: 32 mm

Svájc, 1965, krómozott acél hátlapos réz tok, jelzett felhúzókorona, indexes és arab számos, kis másodperckörös, ezüst színű számlap jelzett: Doxa, kézi felhúzós, mechanikus szerkezet, tokszám: 6540141, 6793 B1, működik, kis kopással